Emirdağlı Şairlere ''19. Hikmet Okuyar Şiir Yarışması''nda ''Türkiye Birinciliği'' Ödül Belgeleri Ve ''Şiire Üstün Hizmet'' Ödül Belgeleri Verildi

   Emirdağlı  şairlere ''19. Hikmet Okuyar Şiir Yarışması''nda  ''Türkiye Birinciliği'' Ödül Belgeleri ve  ''Şiire Üstün Hizmet''  Ödül Belgeleri verildi.
   Giresun'un  Şebinkarahisar ilçesinde  düzenlenen ''19. Hikmet Okuyar Şiir Yarışması''nda:  Emirdağlı Şair Ulvi Yürük; 'Yeşil Bilecik ve Kara Elmas Zonguldak' şiirleriyle, 2 dalda ''Türkiye Birincisi'' oldu. Şiir Etkinliklerine saygın öncülükleri vesilesiyle ve 2016 yılı itibariyle, Emirdağlı  Gazeteci Ertuğrul Altınel ve Emirdağlı Şair Muharrem Kubat’ da saygıyla, şükranla takdir edildi ve ''Şiire Üstün Hizmet'' Ödül Belgeleri  aldılar. Eskişehirli Şair Ulvi Yürük kendisinin ve Eskişehirli şairlerin 'Ödül Belgelerini' almak için; Eskişehir'den Şebinkarahisar ilçesine giderek 'Ödül Belgelerini' aldı ve Eskişehir'e getirdi. Eskişehir'de Eskişehir Şairler, Yazarlar, Ozanlar Derneği'nde yapılan Ödül Töreninde; Emirdağlı Şair Ulvi Yürük, Emirdağlı Gazeteci Ertuğrul Altınel'e ve Emirdağlı  Şair Muharrem Kubat'a  taktim etti.
Haber: Ertuğrul Altınel          429 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 33° 17°
Site Haritası